Przedstawiam przednią lampe rowerową firmy  MacTronic- Bike Pro NOISE, to jest wersja z diodą  wysokiej mocy XP-G, ktora generuje białe światło o mocy aż 300 lumenów. Wyposażona jest w soczewkę skupiającą światło. Zobacz film, przedstawiający zawartość pudełka i możliwości lampki.

 

Lampa MacTronic Bike Pro NOISE – dane techniczne:

 

Seria:     MACTRONIC/ BIKE PRO
Źródło światła:     CREE XP-G
Siła światła:     300 lm
Zasilanie:     230V lub USB, bateria litowo-jonowa
Czas pracy:     Max – 2h, Wysoki – 3h, Standard – 7h, Niski – 15h, Miganie – 7h
Czas ładowania:     3h
Masa:     146g
Kolor:     biały

Kod EAN:     5907596106640
wskaźnik poziomu baterii:
montaż na kierownicę o średnicy 25,4-31,8mm

Producent przewidział gwarancje aż do 2 lat na ten produkt.


PODSUMOWANIE

W zestawie otrzymujemy razem z lampką pojemny akumulator (pakowany osobno, do zamontowania bedzie potrzebna moneta, najlepiej 1 lub 2 zlote, to najlepsza srednica do montazu baterii. W zestawie mamy takze ładowarke sieciowa  z wtykiem USB dzięki czemu lampka może być również ładowana np. z gniazda USB w komputerze.  Uchwyt pozwala na montaz lampki na kierownicach o średnicy od 25,4 do 31,8 mm. Dodatkowo wygodny sposób Ściągając NOISE’a z uchwytu można wykorzystać go również jako latarkę ręczną do celów turystycznych, domowych, warsztatowych lub wędkarskich. Jej waga to tylko 146 gramów.

Lampka została Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego i aluminium.

Posiada 5 trybów światła :

turbo – moc 300 lumenów – czas świecenia 2h

high- moc 200 lumenów – czas świecenia 3h

standard -moc 110 lumenów –  czas świecenia 7h

low – moc 60 lumenów – czas świecenia 15h

flashing – czas świecenia 7 h

Posiada wskaźnik zużycia baterii ( podświetlenie przycisku lampki w kolorze niebieskim zmienia się na pól godziny przed wyczerpaniem na kolor czerwony ).

 

(Źródło: Testostrefa 2012, prawa autorskie zastrzeżone, kopiowanie, powielanie i umieszczanie na innych stronach zabronione)

1 Comment

  • TomekZ pisze:

    Posiadam taką lampe od niedawna i powiem szczerze że wymiata! Po przypięciu do roweru pojechałem do lasu pojeżdzić po ciemku i normalnie mnie wcieło… Super daje do przodu – silny strumień, może dla niektórych będzie za bardzo skupiony w punkt, ale jak dla mnie liczy się ostry wygar do przodu, bo ładnie oświetla i bardzo daleko i widze wszystkie przeszkody co przy szybkiej jeździe przydaje się bardzo. Kolega ma mactronica 500 i ta lampka świeci szerzej, bardzioej po bokach więc oświwtla więcej pod kołem i po bokach, ale za to wydaje mi się, że ma słabszy snop do przodu z uwagi na mniejsze skupienie, bo inna dioda jest w mactronic 500…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *