Kupując pralkę ładowaną od przodu, zyskujesz dodatkowy blat, który możesz wykorzystać jako powierzchnię roboczą lub półkę na kosmetyki i przybory toaletowe. Niby niewielkia powierzchnia, a czasem bardzo się przydaje, co na pewno potwierdzą posiadacze pralek ładowanych od góry, którzy raczej nie robią ze swoich pralek podręcznych półeczek na drobiazgi łazienkowe.

Pralka Samsung WF0602WKE ma klasę energetyczną A++, co oznacza niższe rachunki oraz urządzenie przyjazne środowisku. Zużycie prądu na poziomie 0,9 kWh plasuje to urządzenie w czołowce najbardziej energooszczędnych, bo w połączeniu z zużyciem wody 48 litrów, samodzielnym doborem ilości wody do załadunku pralki (max 6kg) oraz funkcją Eco Bubble, umożliwiającą dopranie dużych zabrudzeń w temperaturze nawet 40 stopni, daje nam w efekcie pralkę energooszczędną i niezwykle ekonomiczną.

Opinie o pralkach Samsung są bardzo pozytywne, ponieważ jeszcze jakiś czas temu mało kto wiedział, że firma specjalizująca się w telewizorach i drobnym sprzęcie AGD, robi dobre jakościowo pralki.

Ba! Samsung wyprzedza o krok konkurencje, wprowadzając nowe technologie do swoich produktów. Wspomniana wcześniej funkcja Eco Bubble pozwala prać w niskich temperaturach dzięki temu, że piana powstaje w pierwszych minutach prania, praktycznie przed jego właściwym rozpoczęciem. Gotowa piana z generatora trafia bezpośrednio do bębna, co sprawia, że od razu wykorzystujemy 100% właściwości piorących proszku, nie czekając do połowy prania, kiedy to zazwyczaj obroty bębna wytwarzają pianę.

 

PO JAKIM CZASIE PRALKA SAMSUNG ECO BUBBLE WYPRODUKUJE PIANĘ? CZY TA FUNKCJA SIĘ SPRAWDZA?

Jeśli dodamy do tego standardowe już funkcje, takie jak opóźnienie startu, blokade przedwczesnego otwarcia drzwi, płynną regulacje obrotów wirowania – w tym równaniu wychodzi nam całkiem przyjazna pralka – i dla tego co do niej wrzucamy i dla portfela.


 

Sprawdźmy jak pralka Samsung Eco Bubble poradzi sobie z poważnymi zabrudzeniami. Czy pralka usunie z ręczników i ścierek zaschnięty brud przy temperaturze 60 stopni?

CZY PRALKA SAMSUNG ECO BUBBLE PORADZI SOBIE Z BARDZO DUŻYMI ZABRUDZENIAMI? PSIE RĘCZNIKI I ZABAWKI VS. ECO BUBBLE


PODSUMOWANIEDANE TECHNICZNE:

•Klasa energetyczna A++
•Wirowanie: max 1200 obr./min.
•Bęben Diamond
•Grzałka ceramiczna
•Wymiary: (SxGxW) 600x450x850 mm

Parametry i funkcje


Pojemność bębna 6 kg
System Fuzzy Logic – automatyka wagowa
Kolor drzwi: Biały
Maks. obroty wirowania (obr./min.) 1200
Pokrętło jog – dostpępne
Grzałka ceramiczna – dostępna
Kolor wyświetlacza: Zielony

Opcje

Blokada przed dziećmi
Ochrona przed zagnieceniami
Kontrola ilości piany
Ochrona przed przegrzaniem
Automatyczne czyszczenie filtra

Klasa efektywności energetycznej

Zużycie wody na cykl: 48 l
Klasa prania: A
Klasa wirowania: B
Wydajność
Zużycie wody: 48 l
Klasa efektywności energetycznej A++

 

Standardowy cykl prania


Program pościel
Program dżinsy
Program ciemne ubrania
Szybkie pranie
Wirowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *